| Vdariusbubu a întrebat:

Am avut pe telefonul android model de desenare ca sa-l deblochez. Am gresit modelul si din greseala am apasat pe ati uitat modelul. Problema este ca mi-am schimbat parola pe Gmail si nu stiu care parola mi-o cere in telefon, cea veche, cu care am facut contul sau cea noua.

Răspuns Câştigător
| DyNaM0 a răspuns:

Pey poti reseta telefonul. Il stingi, scoti bateria, o pui si apesi (telefonul fiind stins) pe butonul de jos cel mare(mai pe inteles) pe volum up sau down si pe butonul de blocare/deblocare.
ATENTIE! Toate telefoanele trebuie apasate in acelasi timp. Si astfel se va aprinde telefonul si va trebuie sa alegi limba si alte setari. De aici e usor. FUNDA?!

2 răspunsuri:
| DyNaM0 a răspuns:

Pardon la Atentie voiam sa zic ca toate butoanele trebuie sa fiu apsate in acelasi timp. Scuze pentru incurcare

| CautNume a răspuns:

Sau poti sa-ti schimbi parola de la Gmail de pe pc.