Abh
| Abh a întrebat:

Am cumparat un telefon Samsung GT-S5220 si fara sa setez alarma, suna zilnic la miezul noptii. Nu o gasesc nicaieri sa o dezactivez. Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| Blade82 a răspuns:

Acolo trebuie sa fie si alarma. Gliseaza cu degetul meniul de sus in stanga sau dreapta si asa poate apare.

8 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

E clar ca e activata alarma la ora 0. O gasesti in meniu la reglare ceas.

Abh
| Abh explică (pentru Blade82):

Am doar temporizator, cronometru si ora pe glob. Sa fie la temporizator?

| gbz1983 a răspuns:

Buna,
Ai reusit cumva sa gasesti solutia? Cu aceeasi problema, ma confrunt si eu.Multumesc!

Abh
| Abh explică (pentru gbz1983):

Din pacate inca nu.

| gbz1983 a răspuns (pentru gbz1983):

Si iti trimit un alt telefon sau doar ii dezactiveaza alarma? Ma gandesc, ca acea alarma se poate reactiva si...tot asa.Eu am cumparat tel de la Cel, o sa le trimit si d-lor un mail sa vedem ce varianta exista.Multumesc pentru sfat!

Abh
| Abh explică (pentru gbz1983):

Imi dezactiveaza ei alarma (daca se poate). Daca nu, imi trimit alt telefon. Am sa-ti spun.

| gbz1983 a răspuns (pentru Abh):

Ok,le-am dat si eu mail celor de la cel si mi-au spus sa trimit telefonul la Bucuresti pentru verificare si la fel in urma verificarii se va decide daca se inlocuieste sau nu!

Abh
| Abh explică (pentru gbz1983):

Succes!