| YLLL a întrebat:

am un Samsung gt s5220 si de ceva timp am o problema cu el. sus, langa ora, semnal etc, imi apare un patratel albastru cu semnul exlamarii in el.Habar nu am ce semnifica. Cand ma suna cineva mereu mi se stinge telefonul. Mesajele nu le primesc, decat dupa cateva ore sau dupa o zi. Sau daca vreau sa-mi activez alarma, la fel, se stinge, daca vreau sa imi personalizez un profil de sunet, se stinge. Nu inteleg de ce. Daca ma puteti ajuta va rog. big grin

1 răspuns:
| AdonisLibra a răspuns:

Mda.Cel mai probabil ai probleme cu softu` da iti recomand sa nu-l repari ca dupa 1 saptamana se strica iar...cel mai simplu` ia`ti altu` big grin