| AmYnAaa a întrebat:

Am de 2 iphone 4s si acum m-am gandit sa imi iau iphone 6 gold sau Samsung note 4 intr-un fel as vrea un telefon pentru poze si note 4 are camera mai buna ca iphone si parca m-am plictisit de iphone dar pe deoparte am auzit ca se tot blocheaza note 4 si tot milioane trebuie sa dai pentru reparatii ajutati-ma va rog ce sa imi iau si sa imi dati avantaje si dezavantaje sa imi spuneti parerea amanuntita

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Daca iti e frica ca se strica de ce nu iti iei un galaxy s6 e si mai ieftin ca note 4 si are camera la fel de buna. sa nu iti iei iphone nu merita banii mai mult costa numele decat telefonul