| Queen98 a întrebat:

Hei :* Vreau sa imi cumpar un telefon nou si trebuie sa il iau din banii mei, fiindca trebuie sa le demonstrez parintilor ca sunt cat de cat independenta.As vrea Samsung galaxyA7 pentru camera din spate, care e foarte mare si face poze foarte bune.Ideea e ca e destul de scump si as vrea sa gasesc ceva asemanator, tot Samsung(in afara de A5 sau A3, care am auzit ca se cam blocheaza)Am nevoie de el pentru poze si facebook happy Dau fundita, mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Alle23 a răspuns:

Grand prime / J5/ S5 Neo (asta are 5 fata, 16 spate) / S5 ( 2 fata 16 spate, dar e mai rezistent)
intra pe emag.ro pentru mai multe detalii
toate enumerate au 5-5.1"
Si eu imi strang bani pentru telefon, si vreau S5 (15 milioane la promotie)
dar poti opta pentru J5 sau Grand Prime ( in jur de 8-10 milioane)
Pupici

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai usor printeso, vezi ca parintii is de mare ajutor, mai mult decat orice prieten. De asemenea, eu nu pot intelege intrebarea? Cu ce sa te ajutam?

| Queen98 explică (pentru sltlp):

Am 17 ani si cam ar fi timpul sa ma descurc cu gestionarea banilor. Aveam nevoie de niste recomandari, lucru care ceilalti au reusit sa il inteleaga.Mersi de timpul acordat.

| sltlp a răspuns (pentru Queen98):

Ceilalti au dedus. A3 si A5 nu se misca foarte bine pentru ca au procesoare slabute. Telefoane mai bune per total is http://bit.ly/1UnapQC sau http://bit.ly/1OAKznT. Mai sunt si altele(dar nu arata la fel de bine zic eu, lucru care sigur te intereseaza), inclusv galaxy s5 dar nu varianta neo!

| Queen98 explică (pentru sltlp):

Da,ma intereseaza si aspectul.Totusi,prefer Samsung, desi nu ma indoiesc ca si restul sunt ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime

| bugativeyRO a răspuns:

Daca ne-ai spune si bugetul. Sunt zeci de telefoane care bat samsungurile din toate punctele de vedere si sunt si mai ieftine. Tot ce faci e sa cumperi brandul. Eu am redmi note 3 la 1300 lei si beneficiez de tot ce se poate la el. Daca m-ai pune sa aleg intre un s5 si acesta l-as alege pe acesta.

| Avdreutza a răspuns:

Poți lua Corect Prime de care am eu este f.bun dar nu iti lua Samsung Galaxi J......Nu s bune credem a.De asemenea este bun si S4. Sper ca te am ajutat. PUPICIII!