| Jocker257 a întrebat:

Am de ales intre huwaei ascend p6, Samsung galaxy s4mini, Allview x1 soul si HTC one mini. Ce sa aleg? As vrea ca raspunsul sa fie argumentat.

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC One Mini, le intrece la performante pe toate, recomand cu cea mai mare incredere, cumpara-ti HTC One mini si te asigur ca nu o sa fii dezamagit de alegere.

3 răspunsuri:
| paul9923 a răspuns:

S4 mini, are android bun, cammera buna, ecran decent, si... e Samsung

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Eu zic sa iti iei Allview x1 soul mini ca e la reducere acum e o super oferta http://bit.ly/1ksP5XF

Răspuns utilizator avertizat