| andrei24074444 a întrebat:

Am doua mufe la un aparat foto, prima este MICRO-HDMI dar cealalta ce este? Va atasez poza https://imgur.com/a/KFJqxcC

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Imaginea nu e prea clară. De cele mai multe ori mufele de pe aparat foto sunt fie o varianta de usb (microUSB, USB C, USB B), fie un port FireWire (cu 4, 6 sau 9 pini).

Ne poți spune modelul aparatului foto? Exista simboluri undeva in jurul mufelor? Poți face o poza mai clară?

| NunuNini a răspuns:

Incarcatorul prin usb.

| NunuNini a răspuns (pentru NunuNini):

Dar tot acolo se conecteaza si cablul de date. Te conectezi la pc cu el.

| NunuNini a răspuns (pentru PainTech):

Simbolurile sunt pe capacul pe care il tine el cu mana.