| Blindeye a întrebat:

Am făcut azi 2 abonamente digi optim nelimitat și am dat comanda la un s6 edge. Tipa de acolo mi-a spus ca, comanda poate fi anulata. În cat timp poate fi anulata? Dacă nu e anulata, telefonul este adus la ei nu?

Răspuns Câştigător
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Comanda poate fi anulata in orice moment doresti tu chiar si atunci cand te suna curierul ii poti spune ca refuzi comanda. Poti anula comanda din momentul trimiteri. Ii poti suna sa le spui ca doresti sa anulezi comanda. Pentru Anularea Comenzii nu se pot percepe taxe suplimentare cum ar fi Costurile Livrari, daca acestea sunt suportate de catre Comerciant ( Digi) Toate Produsele Comandate se vor intoarce de unde au fost Expediate, adica nu esti obligat sa le primesti. Da telefonul se intoarce la Digi