| AlexMercer a întrebat:

Am făcut un upgrade la android 4.1.2 pe tel meu Sony Xperia SL. Upgrade-ul este oficial de la Sony. Acum, dupa upgrade jocurile imi merg cu lag deseori (nu faceau asa inainte). Ce sa fac? Nu as vrea sa reintalez aplicatiile! Inainte aveam android 4.0.4. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Update-ul l-ai facut singur? Daca da atunci este posibil ca toate informatiile trasnferate sa nu fi fost instalate asa cum trebuie si sa necesite o reinstalare. Daca nu; atunci cel ce ti-a facut acest lucru probabil ca nu a fost atent insa daca ai o garantie te poti duce la cine ti l-a insrtalat sai recalmi problema.ASTA AR FI PARTEA I
PArtea a II-a
Probabil jocurile sunt prea noi si nu supoarta paltofirma de android
Daca nu vrei sa pierzi nimic din telefon in caz ca doresti sa reinstalez software-ul uite aici un program care te poate ajuta sa faci backup la toaate cele instalate pe telefonul tau si apoi sa le trasnferi pe PC prin cablu de date:http://www.torrapk.com/......er-apk-312 il trasnferi intelefon il instalezi il deschizi si ai optiunea acolo de Apps astepti sa se incarce lista si bifezi aplicatiile pe care le vezi apoi dai Backup. Sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| NoNameHelpYou a răspuns:

Pai imi cer scuze pentru jocurile tale, trebuie dezenintalate, iti dau un sfat salveaza salvarile dela joc pe PC apoi le pui la loc crying