| ov1d1uu a întrebat:

Am un Smart Phone Nam-Gear G40C Android 4.0.4 nou-nout.As vrea sa stiu de ce nu imi merg aplicatiile/jocurile, desi memoria nu este full.Deci cand intru intr-un joc dupa maxim 1 minut ma scoate, ciudat este ca nu imi da nicio eroare de sistem sau altceva. v-as fi foarte recunoscator daca m`ati ajuta!

2 răspunsuri:
| Alecsx25 a răspuns:

Pai, sa-mi dau cu parerea. Ai toate aplicatiile inchise? Poate memoria RAM & Procesorul sunt suprasolicitate si nu mai fac fata. Sau, sa presupunem ca ai toate aplicatiile inchise, poate ca telefonul tau nu suporta acele jocuri, sau poate ca are ceva telefonul. Incearca chestia cu aplicatiile, pare a fi ce mai posibila. Bafta!

| dorujele a răspuns:

Setari/optiuni dezvoltador/nu pastra activitatile
sau limita date fundal