| AlexMercer a întrebat:

Acum cateva zile am pierdut un tel cu android 4.0.4 Sony Xperia arc s şi as vrea să reinstalez aplicaţiile de pe tel arc s pe tel meu nou Xperia SL, un gen de sincronizare a aplicaţiilor. aş vrea să fie şi cu datele de pe arc s. cum as putea să fac asta?

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Tu cand te conectezi pe contul care il aveai in android market, iti vor aparea aplicatiile pe care le aveai downloadate. le dai download din nou, si voila