| Winners10 a întrebat:

Am instalat si eu WhatsApp iar acolo unde trebuie sa introduc mesajul cu codul primit nu merege. Respectiva pagina sta cateva secunde pe ecran dupa care dispare. Este obligatoriu codul? Si as vrea sa va mai ibtreb cum pot intra intr-un grup? De la locul de munca s-a facut un grup unde suntem toti angajatii si eu nu stiu cum se procedeaza. Unde apare invitaatia sa o accept, daca apare, sau cum se procedeaza. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Admin te adaugă în grup nu poți intra tu ca vrei. WhatsApp recunoaște mesajul când și-l trimite tu nu trebuie să faci decât să-l instalezi sa scrii nr de telefon și sa aștepți confirmare