| maria_4650 a întrebat:

Dc esti pe mess, si intri pe cineva ii scrii, iar peste cateva secunde ti se restarteaza laptou, mesajul s-a trimis catre persoana respectiva? iar la arhiva iti apare la mesaj, convorbirea, adica ce ai scris tu, inseamna ca a primit mesajul?

Răspuns Câştigător
| Gabiii_5091 a răspuns:

Daca ai apucat sa dai enter la ce i-ai spus, da s-a trimis catre persoana respectiva big grin
Dar daca i-ai scris si nu ai apucat sa dai enter, ca s-a restartat laptopu, atunci nu s-a trimiswinking

1 răspuns:
| BruneTTe a răspuns:

Da, l-a primit.