| Andreea82diaconu a întrebat:

Buna tururor! O intrebare scurta! Recent am trimis un mesaj pe un grup de WhatsApp si imi apare doar o bifa...de ce? Inseamna ca inca niciun membru al grupului nu a primit mesajul?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Inseamna ca l-ai trimis, dar nu l-au vazut inca toti. Cand il vor vedea, o sa iti apara mesajul cu doua bifaturi.

2 răspunsuri:
| AlexandruRobert1602 a răspuns:

Mesajul a fost trimis, daca ei au internetul oprit sau telefonul, mesajul nu a ajuns la ei de asta este o singura bifa, la 2 bife mesajul a fost primit dar nu citit, cand este citit apar 2 bife albastre.