| ClaudiuTicu a întrebat:

Am instalat skype pe telefon cu Android samaung galaxy, si cand intru pe skype se inchide dupa 12 sec? Ce este de facut? Iese din aplicatie de skype automat, dar nu ies de tot. Scuzati categoria poate am gresit. Nu am stiut unde.

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fa i telefonului actualizarile.

| nushcenumeoriginal a răspuns:

Probabil e prea vechi telefonul, ia ti unu cu 4+ gb ram si ti se deschide instant

| ClaudiuTicu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cum fac actualizarile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nushcenumeoriginal):

Ce ma? happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in setarile telefonului si acolo gasesti actualizeaza sau back up, si dai actualizare sistem, si el o sa i ti actualizeze tot.Toate aplicatiile, google, mesagerie, Youtube whatsap tot ce ai tu instalat in telefon. Ce model e samsungul? Galaxy?

| nushcenumeoriginal a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica ce ma?

| ClaudiuTicu explică (pentru nushcenumeoriginal):

Detin un telefon Samsung galaxy j5 2016

| nushcenumeoriginal a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

E normal sa intre in 12 sec pe un j5...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nushcenumeoriginal):

Nu te pircepi la tehnologie si astea, nu te mai baga. straight face

| nushcenumeoriginal a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu mai mult it decat tot neamu tau happy pun pariu ca te doare adevaru si ai si tu tot j5

| ClaudiuTicu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Samsung galaxy j5 si j3 2016. Cand intru pe skype se actualizeaza. apoi se inchide imediat.

| ClaudiuTicu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am gasit actualizeaza sistem sau back up la setari nu vad nicaieri.

| ClaudiuTicu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am făcut back up nu merge... Nu m-am înregistrat acolo sa meargă. Am dat reset/restartează (restart) din fabrica telefonului de la setări, pe urma am instalat skype intru pe el și dupa câteva secunde se inchide... adică mă da afara din aplica Skype. Dar nu se închide Skype de tot. Nu merge Skype nu știu ce sa fac. Va rog frumos sa mă ajutați.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

Trebuie dus la servis sa il resofteze ei.

| ClaudiuTicu explică:

Mi-am facut o alta adresa de skype si functioneaza nu mai iesa de pe skype automat...