| Bogdanbogdanbog a întrebat:

Am luat un telefon Smart mini Vodafone si am avut net pe cartela 3 zile, l-am bazait si acuma am descoperit(acum nu mai am net) ca hartile nu se vad bine, strazile nu apar cu denumire, mai pe scurt nu pot sa fac nimic cu hartile. Daca am net mi se vad bine?

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Ai nevoie de internet pentru folosirea hartilor. Dupa ce vei activa internetul, hartile se vor actualiza si iti vor afisa traseele corect. Daca nu mai ai trafic de date, poti utiliza o retea Wi-Fi pentru asta. Bafta!