| krystybt a întrebat:

Am net pe telefon si nu ma lasa sa intru pe net cred ca trebuie sa fac setarile de internet, am un Samsung galaxy s2 si as vrea sa ma ajutati cu un tutorial despre cum sa fac setarile.

Răspuns Câştigător
| Lia96 a răspuns:

Sun la serviciul clienti si le spui lor sa iti trimita setarile pentru telefon.

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Buna, pentru modelul tau de telefon, din cate stiu, este disponibila configurarea automata. Daca esti pe Orange, cere-ti setarile prin *100#, daca esti pe cosmote, suna la serviciul de relatii cu clientii, 1234 si cere setarile, iar daca esti pe Vodafone, suna la *222 si, in meniul interactiv, cauta servicii de internet, retrimite setari automate. Succes, scrie-mi daca mai e ceva.