| CoZoMy a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon astazi Samsung galaxy s6802 ace dual sim.Am youtube dar nu am nici internet pe telefon nici wireless. Daca intru pe youtube sau messenger imi ia cost suplimentar sau ceva? Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Normal ca ai cost! Daca ai abonament, daca nu, a tunci iti ia din credit.

| Andrei233 a răspuns:

Nu iti ia nimic.E moca happy

| jhonsmyth a răspuns:

In primul rand,as vrea sa iti zic ca sa il porti sanatos/a!
Deci daca ai wifi pe el,si ai si wifi gratis prin zona ta, atunci poti intra fara sa te texezi nici macar un cent, dar ca sa poti intra prin wifi trebuie sa stii o parola de pe zona respectiva.
Daca ai cartela Orange sau alta companie care are internetu actyivat atunci nu iti va lua nimic, dar daca intrii prin LANDS atunci iti va lua un cost mic suplimentar, asta nu stiu sa iti zic cat e la tine in Romania costurile prin LANDS.
La mine imi ia un euro, indiferent ca stau5ore ca stau1minut tot un euro imi ia!
Sa auzim de bine!
happyhappyhappyhappy

| Idontknow69 a răspuns:

Esti pe abonament? daca da atunci normal ca ai cost daca nu atunci or trebuie sa ai bani pe telefon ori sa ai cartela speciala dar ai grija unde intri pentru ca daca intri undeva de unde poti lua multi virusi atunci poti sa-ti iei adio de la telefon(dar il poti duce la reparat) pentru ca ti se poate strica softul asa ca ai grija
happy Fundita?happy

| Gangstaass a răspuns:

Daca ai cartela din telefon pe abonament da nu e pe abonament nu iti ia nici un cost suplimentar