| izi a întrebat:

Cum pot sa pun internet pe un telefon Samsung E2330, stiu ca trebuie sa trimit setarile de la Orange dar nu sunt valabile.ce pot sa fac? funda..va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Nu trebuie sa trimiti tu setarile, setarile le primesti de la Orange (in cazul tau) printr-un mesaj sau e-mail.
Deci.
In primul rand trebuie sa suni la relatii cu clientii si sa activezi serviciul de internet pe mobil.
2. Configurezi telefonul pentru accesul la internet:
Trebuie sa completezi doar aceste 2 campuri:
setare nume: Orange internet
nume acces: net
3. Opresti telefonul, il lasi oprit 5 minute, apoi il pornesti din nou.
Bafta!