| alalal a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Funda!
Mi-am sters softul din greseala/intentionat la telefonul meu xperia tx in recovery ca m-am luat dupa un tutorial aiurea care spunea ca trebuie sters room-ul vechi!
Intrebarea este: Cum as putea sa bag eu softul la loc fara sa ma duc la service?
Ideea este ca in momentul cand il conectez la pc nu apare ca fiind conectat, se aprinde telefonul, apare logoul Sony si apoi dispare si ramane aprins dar nu intra in room!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e chiar asa simplu sa resoftezi un telefon, du te la un service, o sa dai un ban dar o sa iti mearga iar telefonul

| alalal explică (pentru suntserios):

Mersi, dar am reusit in acea seara pana la urma!