| Sandu3 a întrebat:

Am o baterie externa pentru telefon care atunci când o cuplez la smartphone si sunt pe internet încarcă telefonul dar din când în când se întrerupe(se sting ledurile si nu mai încarcă) si trebuie să apăs de fiecare dată pentru a încărca din nou. Daca doar încarc nu se întâmplă acest lucru.E normal?

2 răspunsuri:
| PureIntentions20029 a răspuns:

Nu este normal ca in timp ce iti incarci telefonul sa umbli pe el, pentru ca asa se strica bateria si face incarcarea foarte grea, eu zic sa il lasi sa se incarce daca vrei ca bateria sa fie mai eficienta!
Sper ca te-am ajutat

| Daniel2836 a răspuns:

Nu este normal...
Poți merge la un centru IT și îți vor repara telefonul.