| GratZyFaa a întrebat:

Am o intrebare va rog:
Am cumparat un iPhone 3GS de pe ebay.de si am incercat sa-i fac update la IoS,am inteles ca trebuie sa iau iTunes in PC ca sa mearga, L-am Downloadat dar cand intru in el si conectez Iphone-ul la iTunes imi spune: "Acest iPhone nu poate fi utilizat, deoarece software-ul necesar nu este instalat.Rulati programul de instalare iTunes pentru a elimina iTunes, apoi instalati versiunea de iTunes pe 64 de biti."
Am dezinstalat si instalat din nou iTunes-ul, dar scrie aceeasi chestie, ce ar trebui sa fac? V-a rog ajutati-ma! Cel mai bun Raspuns primeste funda!

3 răspunsuri:
| GratZyFaa explică:

PS: PC-ul meu este deja pe 64 biti

| Nicu47 a răspuns:

Vezi pe internet ce versiune este cea mai noua la telefonul tau poate tu o ai pe cea mai noua si nu a mai aparut up-grade la ios

| GratZyFaa explică (pentru Nicu47):

Nu...versiunea iOS-ului este 4.3.1 sau asa ceva si exista pana la iOS 7