| Alex_9605 a întrebat:

Acum cand intrati pe Messenger apare o chestie sa faceti Update si sa instalati noua versiunea de yahoo.Ati instalat? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Aham... e chiar ok.Am tot evitat sa o instalez...eram sceptica in privinta ei... dar am ajuns la concluzia ca e ok.

3 răspunsuri:
| alexalghisi a răspuns:

Eu zic ca versiunea noua e mult mai buna, cu mai putine erori, si ceva mai rapida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu apare! ce mess? yahoo? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super. Am instalat versiunea 10 si e geniala http://www.ymlover.ro/yahoo-messenger-10-beta-official/