| alexandrapetre20 a întrebat:

Am o mare dilema... Ce ati alege intre Iphone 5S si Samsung Galaxy S4 mini? Si de ce? sau puteti sa-mi dati si alte telefoane bune

3 răspunsuri:
| serau999 a răspuns:

Eu recomand cu(,) caldura IPhone 5S pentru ca imi pare mult mai bun decat Samsung Galaxy S4 mini. In primul rand functionalitatea: crede-ma, ruleaza mult mai bine IPhone 5S in jocuri, youtube HD si multe alte programe / aplicatii.
Nu te va dezamagi. happy
Funda?

| intrebatorul123 a răspuns:

E ca si cum ai compara un trabant cu un Lamborghini. In primul rand Iphone 5s ramane un telefon de top, in timp ce s4 mini e un midrange. In al doilea rand, 5s e peste 2000 de lei, iar celalalt 800 de lei. In al treilea rand 5s e la toate capitolele peste s4 mini. Singura problema ar fi daca iti place sau nu-ti place sistemul de operare IOS. Daca esti cu andrid, iti recomand in zona de pret cu 5s un galaxy s5, HTC one m8, z3 compact, g3 sau un oneplus one.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......4_3180.php

Toate cele bune.