| J3RrYy a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon din seria Samsung Galaxy, dar am o dilema nu ma pot hotara intre Galaxy Mini si Galaxy Fit. Ce spuneti? care dintre telefoane

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. ai zice ca fit-ul este mai bun, pentru ca are ecran si rezolutia camerei mai mare. o fi asa, dar. ecranu mai mare il face sa se vada si mai praf, iar camera este cam..varza. ia-ti galaxy mini. este mai rezistent.
parere personala : daca vrei sa ti-l iei nou, ia-ti galaxy mini 2winking

| J3RrYy explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Mini 2 nu ai un link pentru un video sau o poza cu el eventual un review