| SmIlEy_4608 a întrebat:

Care din urmatoarele telefoane la-ti alege? Si de ce? Samsung Galaxy Mini S5570 - Samsung S5250 Wave525

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Mini-ul deoarece are sistem de operare Android, care e mult mai bun, mai performant, ai mult mai multe aplicatii si jocuri, in comparatie cu BADA OS care-l are Wave-ul.

| xt9000 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy mini s5570.eu il am de 2 saptamani si il recomand din toata inima.are android 2.2, poti instala multe aplicati si jocuri hd ca cele de iphone, primesti un card de 2g daca e nou si iti recomand sa il iei din telefonultau.eu fiindca e o firma foate buna

| BogdyBogdan a răspuns:

Eu unul am galaxy mini si sunt extrem de multumit de el.pe net se misca foarte bine si jocuri poti sati bagi cate vrei.

| Silviu0101 a răspuns:

In mod categoric as alege samsuns s5250 wave 525 deoarece raportul calitate pret este foarte bune, este rezistent si foarte bunhappy, eu insumi am avut acest telefonwinking. Deci iti recomand Samnsung S5250 Wave 525happy Fundita?big grin