| alexandrapetre20 a întrebat:

Am o mare dilema... Ce ati alege intre Iphone 5S si Samsung Galaxy S4 mini? Si de ce? sau puteti sa-mi dati si alte telefoane bune

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......4_3180.php

Toate cele bune.

| serau999 a răspuns:

Eu recomand cu(,) caldura IPhone 5S pentru ca imi pare mult mai bun decat Samsung Galaxy S4 mini. In primul rand functionalitatea: crede-ma, ruleaza mult mai bine IPhone 5S in jocuri, youtube HD si multe alte programe / aplicatii.
Nu te va dezamagi. happy
Funda?

| intrebatorul123 a răspuns:

E ca si cum ai compara un trabant cu un Lamborghini. In primul rand Iphone 5s ramane un telefon de top, in timp ce s4 mini e un midrange. In al doilea rand, 5s e peste 2000 de lei, iar celalalt 800 de lei. In al treilea rand 5s e la toate capitolele peste s4 mini. Singura problema ar fi daca iti place sau nu-ti place sistemul de operare IOS. Daca esti cu andrid, iti recomand in zona de pret cu 5s un galaxy s5, HTC one m8, z3 compact, g3 sau un oneplus one.