| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema am 2 whatsapp si când la unul când la altul nu aud daca ma suna cineva pe whatsapp.
Mai am o problema, nu imi apare ca a citit mesajul acele bife albastre.
Nu imi apare ca a vizualizat poza trimisă de mine unei persoane.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| akaanne a răspuns:

Reinstalează aplicația, probabil nu vezi ca persoana respectiva nu ți a citit mesajul deoarece are confirmarea de citire dezactivată.

| RxTx a răspuns (pentru akaanne):

Se întâmplă si la.ma.mea si la fratele meu si la alte zeci de colaboratori oameni diferiți