| petro1603 a întrebat:

Salut, de câteva zile am o problemă la skype. să vă explic

Știți când vorbiți cu cineva îi scrieți și apoi el când vă răspunde mesajul lui apare sub mesajul tău dar le mine e invers daca îi scriu unei persoane, ea când răspunde mesajul ei apare deasupra mesajului meu ceea ce nu e normal... Problema asta o am cred ca de câteva zile și mă deranjează dacă știți cum rezolv vă rog să-mi spuneți. mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema cu ultima versiune. Daca vrei sa scapi de chestia asta mai repede, trebuie sa iti instalezi o versiune mai veche. Daca nu, trebuie sa astepti o versiune noua (daca n-a aparut deja), care sa repare eroarea asta (au zis ca lucreaza la ea)

| petro1603 explică (pentru anonim_4396):

Okey mulțumesc!

3 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

1. Vezi daca ai ceasul setat corect la PC
2. Incearca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou (si sa faci si update pe urma. Parca se facea automat)

| petro1603 explică (pentru LePotato):

L-am dezinstalat și reinstalat dar nimic... ceasul cred ca e corect