| BiLoIoS1 a întrebat:

Am o problema am un cablu de date de Nokia si am vrut sa il bag in calculator am un BlackBerry 8520 si nu merge numil citeste ma ajutati va rog frumos Dau funda!

2 răspunsuri:
| FuckItWeAreYoung00 a răspuns:

Depinde daca ai laptop e mult mai usor, dara daca ai calculator nu stiu pentru. k eu am laptop si sa stii ca si mie mi s.a intamplat, dar am insistat ai rabdare se rezolva de la sine... daca nu atunci nu stiu... funda?
big grin

| alexblack00 a răspuns:

Pai cand il bagi in calculator in dreapta jos trebuie sa iti apara o fereastra in care iti spune ceva... faza e ca nu e cablu de la telefon black berry este de la Nokia si atunci trebuia sa ii instalezi ceva dar daca dai clik dreapta pe fereastra din dreapta jos cu siguranta iti va merge dupaceea