| orlando12345 a întrebat:

Salut ieri mi-am cumparat un telefon BlackBerry 8520 curve la mana a doua cum se spune...Am luat un cablu de date vream sa bag niste muzica pe el si nu merge cand le conectez nu il citeste nu da nici un semna nimic ca a'si fi bagat cablu de date in pc si telefon aveti idee?

Răspuns Câştigător
| GabiD a răspuns:

Pai si funda? Eu mi-as da funda din simplul fapt ca am avut bunul simt de a raspunde!

13 răspunsuri:
| GabiD a răspuns:

Probabil nu e compatibil cu telefonul sau o fi stricat cablul. Daca ar fi de vina telefonul macar ti-ar da semn calculatorul ca l-ai bagat.
Funda?

| orlando12345 explică (pentru GabiD):

Pai cablu l-am mai folosit si mergea dar nu da semn calculatorul la BlackBerry e la fel ca la iphone trebuie sa iau ceva specific cum iau la iphone (itunes)?

| GabiD a răspuns (pentru orlando12345):

Asta nu mai stiu.Probabil.Dar sti ca mai demult au fost niste discutii privind telefoanele BlackBerry deci ai putea sa mergi la un phoneshop si sa intrebi de un cablu de date pt.telefon.Dar cum am mai spus calculatorul ar trebui sa dea semne cgiar daca nu il bagi in telefon.

| orlando12345 explică (pentru GabiD):

Ok mersi

| orlando12345 explică (pentru GabiD):

Gata

| GabiD a răspuns (pentru orlando12345):

Iti multumesc frumos!happyhappyhappyE interesant la ce raspuns mi-ai dat funda.:-)

| orlando12345 explică (pentru GabiD):

Ete spanac. nu rea stau eu pe ask... ce sunt cu fundele astea adica nu sunt nelimitate sau daca ai funde ce? laughing))

| GabiD a răspuns (pentru orlando12345):

Nu,sunt nelimitate.happy. Daca primesti funda primesti si puncte cu care cresti in rank.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiD):

Da, dar te simți mai bine când ai primit funda pe merit, nu pe "cerşit".

| GabiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu meritam.Nu am cersit ci mi-am aparat dreptul.E o diferenta pe care trebuie sa ai un gram de minte ca sa le diferentiezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiD):

De fapt ce ai făcut tu se numește cerșit. Adică cel care a pus întrebarea decide dacă răspunsul tău este folositor, și bine a făcut ca ți-a dat funda la acel răspuns să vadă și ceilalți utilizatori de ce ai primit funda, pentru că ai cerșit-o!

| GabiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba nu, nu am cersit-o, mi-am cerut dreptul.Atata timp cat el specifica inca din intrebare ca "DAU FUNDAAA"trebuie sa respecte asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiD):

Da, dă funda dacă considera un răspuns câștigător, în fine.

| GabiD a răspuns (pentru orlando12345):

Pai si funda? Eu mi-as da funda din simplul fapt ca am avut bunul simt de a raspunde!