| flaviu1996 a întrebat:

Am o problema cu telefonul am Samsung galasy s i9000 si din cand in cand se blocheaza aplicatiile si trebuie sa le reinstalez ii de la android sau trebuie sa folosesc un program
funda

Răspuns Câştigător
| jazzusman a răspuns:

In general samsungurile galaxy se cam blocheaza, imi pare rau straight face, totusi "andvanced task killer" ajuta mult, sunt multe aplicatii care raman deschise si de aia iti merge asa, instaleaza-ti un program care le inchide automat, eu folosesc ES Task Manager

2 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Mai ai garantie la el?

dul la servis ca nu e in regula

| BlooyGirl a răspuns:

Si eu am acelasi Samsung si mi se intampla la fel. Stai calm, nu e nicio problema, e doar de la aplicatiilaughingSamsungul nu e asa fe performant la iPhon-ul care au aceleasi jocuriwinking