| Eugeniusu a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu HTC Desire 620. Cand sunt sunat, uneori nu aud nimic, nu merge difuzorul, dar daca-l pun pe speaker, se aude foarte bine. Uneori am noroc sa se auda, uneori trebuie sa-l pun pe speaker. Care sa fie problema, din setari, sau s-a stricat ceva?

2 răspunsuri:
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Incearca sa cureti acele gaurele, prietenul meu a avut aceeasi problema cu telefonul lui tot HTC si si-a curatat acele gaurele cu o periuta de dinti si acum se aude perfect.

| DaniTDCI a răspuns:

Si daca ai gaurelele infundate tot ar trebui sa auzi ceva,nu te mai lua dupa prostiile unora,daca ai garantie, du-l de unde l-ai cumparat si explica-le problema ta, daca nu ai garantie du-l la un service si iti va "fixa" problema, te va costa, funda?