| kiche a întrebat:

Am un HTC one m7 si de ceva vreme difuzorul de jos se aude foarte incet.Problema mea este ca atunci cand sunt sunat si am telefonul in buzunar sau pe masa cu fata in jos se aude doar pe acel difuzor si nu il pot auzi, daca e cu fata in sus se aude si pe difuzorul de sus si se aude bine.Cum fac sa se auda si difuzorul de sus atunci cand sunt sunat si ail am in buzunar?

1 răspuns:
| MarcDoina a răspuns:

Difuzorul e plin cu praf, curata cu un ac cu vata la capăt, cu spirt sanitar, prin spatiile înfundate probabil!