| AndreiILB a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu ( Nokia Lumia 630 Dual Sim Windows 8.1 ) Cand vreau sa scriu un mesaj prin sms. sau wapp. Scriu un cuvat, iar daca apas space(spatiu) nu mai pot continua cu alt cuvant, ( precizez ca pe magazin merge )

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Cam toate telefoanele Lumia cu 8.1 mai fac figura asta. Bloheaza ecranul, iesi din aplicatie, revino...Sincer nu stiu exact cum se rezolva, cert e ca uneori mai face el asa, apoi daca il dai de pereti, ii trecelaughing. Iti recomand sa scrii.cu.punct.intre.cuvinte.cand.nu.poti.pune.spatiu.