| Scarlatina a întrebat:

Recent mi-am luat un telefonul Nokia Lumia 520. Telefonul merge extraordinar cu sistem de operare windows 8. Dar am o problema... Vreau sa-mi dati si mie un site, de unde sa trag jocuri gratis pentru windows phone, in afara de magazin.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca pe mobile9.

| Scarlatina explică (pentru Cr1st1ii):

Multumesc pentru site!

4 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Cu pacere.

| manablitz a răspuns:

Daca iti iei aplicării piratate ca sa fie gratis, nu o sa poilti sa le instalezi decât daca ai un cont developer unlock

| GeorgeCatalin21 a răspuns:

Salut! Nu cred ca poti descarca jocuri dupa alte site-uri. Din cate stiu doar dupa Marketplace.dar poti incerca dupa xbox dupa ce ai facut acel cont. (nu sunt la fel de multe jocuri pe windows cum sunt pe android sau ios)