| MonicaD96 a întrebat:

Am o problema cu telefonul: nu pot primi apelurile de la o anumita persoana, cand incearca sa ma sune i se inchide automat. Si nici SMS-uri nu imi poate trimite. Am schimbat cartela, credeam ca asta ar putea fi cauza, dar problema a ramas. Ce ar putea fi?!

1 răspuns:
| Mermelyn a răspuns:

Cauta in telefon ''contacte blocate'' sau nu stiu cum era probabil ai acel numar blocat e din telefon nu de la cartela poate ca l ai blocat din greseala