| BiancaMB a întrebat:

Buna, am o problema telefonul bunicii mele, Nokia pe butoane in reteaua Telecom. Cand incerci sa suni pe cineva se inchide automat, tin sa precizez ca 1 e incarcata cartela, 2 nu e nici un numar la blocati, 3 este semnal deoarece si eu sunt pe aceeasi retea. Eu pot sa o sun pe ea sau sa ii dau mesaje dar ea nu poate nici sa sune, nici sa dea mesaje.

1 răspuns:
| Paularoxana123456789 a răspuns:

Păi poate nu merge să sune pe altcineva din altă rețea în afară de rețeaua in care este ea sau trebuie telefonul închis si deschis eu asa i făceam mamei mele când nu i mergea ...si ea avea Nokia pe butoane?