| Mădălina_Luiza_1995 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, mi s-a blocat, nu mai pot apele nici primi apeluri îmi scrie,, doar apelurile de urgenta ". Tin sa menționez ca mi-am schimbat chiar și cartela crezând ca aceasta este de vina, dar nimic, tot nu merge.

5 răspunsuri:
| Georgestaff08 a răspuns:

Reporneste telefonul dacă face la fel ține apăsat le butonul de oprire până se oprește și după pornește și în același timp tind apasat pe butonul volum(-) intră în menu recovery și reseteazal

| anaaandr17 a răspuns:

Scoate-i bateria, sterge-o cu radiera, apoi o reintroduci si deschizi telefonul.

| mariaale a răspuns:

Inchide si deschideti telefonul, sau scoate cartela si pune-o la loc..Sau poate s-a defectat telefonul

| Mădălina_Luiza_1995 explică (pentru mariaale):

L-am închis și l-am deschis de n ori, la fel am procedat și cu cartela, dar nimic... Cred ca telefonul este defect. Oricum, merci pentru răspuns :*

| ClaudyuBtv a răspuns:

Daca esti la abonament Vodafone digi Orange cosmote etc etc e posibil sa fie de la ei sau din cauza telefonului sau cea mai flauzibila varianta este ca tia expirat cartela suma la 444 sau cât era serviciu clienti ei iti spun ce ai pățit. Sper ca te-am ajutat ca am pățit si eu asa daca nu am încercat.