| Georgiana_Piscan_1997 a întrebat:

Am o problema cu un Iphone 4. Butonul de sus (power button) mi s-a intepenit si vreau sa stiu cum sa il pot ridica la loc..in sensul ca s-a dus in jos...

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E posibil sa fie rupt, cel mai bine e sa mergi cu el la un service.

| segal222 a răspuns:

Incearca cu un ac sau ceva de genu daca nu merge asa mergi cu el la cel mai apropiat service succes

| Georgiana_Piscan_1997 explică (pentru segal222):

Am incercat cu o penseta sa trag de ellaughing..nu stiu daca e rupt ca el merge, dar cu greu