| Atat98 a întrebat:

Buna prieteni! Mi-am cumparat un cosmote smart xceed si vreau sa ii dau un reset stiu ce trebuie sa fac ( Butonul de volum scazut + butonul power adica "Volume down" + "Power Button) dar acolo imi apar dupa aceasta actiune o serie de obtiuni si dintre toate acele obtiuni nu stiu sa aleg. Tin sa precizez ca vreau sa dau acest reset fiindca fratele meu mi l-a blocat si acum nu mai pot intradoce nici chiar contul de google si pw...iar un prieten mi-a spus ca problema se pote rezolva astfel.
DECI CUM SE RESETEAZA? big grin
P.S: Funda!! :* Multumesc mult

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Zii ce iti apare mai exact si iti zic eu
ce sa dai

| Atat98 explică (pentru AlexL28):

Auto test
Manual test
Item Test
Rest report
Debug Test
Clear eMMC
Version
Reboot

| AlexL28 a răspuns:

Dn ceea ce ai zis ca iti apare ar trebui sa apesi clear eMMC dar inainte sa faci asta incearca si ce a zis alexandra, dar s-ar putea sa n-ai acel buton de reset de care zice ea, atunci trebuie sa dai clear emmc, si vezi sa nu bagi acul in gaura pentru microfon

| Gruia_Alexandra_1993 a răspuns:

Cauta pe telefon un fel de gaura foarte mica in care se poate accesa doar cu acul sau scobitoarea...
Sper ca te-am ajutat!

| Carmen_Maria_2000 a răspuns:

Cum ai rezolvat problema ca am aceeasi?