| Alexandra1208 a întrebat:

Am o problema la tel BlackBerry 8520 curve. Imi apare un x rosu in fata mesajelor cand vreau sa le trimit si imi scrie "nu aveti abonament la facilitatea solicitata". Telefonul e pe firma, nu am nici un tip de restrictie la el, dar face asa de cateva zile. Am schimbat cartela, l-am zapacit recunosc ca am umblat prin setari, dar nu stiu ce am facut. Va rog mult astept un raspuns cat de repede se poate. Multumesc

1 răspuns:
| __1989_643F a răspuns:

Du-te la firma de unde ti-ai luat cartela si vorbeste cu ei, te vor scoate repede din situatie.Succes!