| Pixie_8314 a întrebat:

Deci: ieri am umblat pe la setarile mesajelor de la blackberry curve 8520... si acum nu mai pot sa trimit. imi arata un x rosu in fata mesajelor si-mi scrie "-Network out of order"... ce sa faacc?~x( si am incercat sa il fac si am umblat iar la menu-options-sms-network to send over >- acolo scrie :
-circuit switched
-circuit switcjed preferred
-packet switched preferred
-pecket switched
... help me!

2 răspunsuri:
| elenapietraru a răspuns:

Ai profile de sms daca ai cate ai daca ai trei da pe primul daca nu nu stiu si eu am umblat la profilul de messaje si am dat pe profilul 2 dar pe 1 trebuie succes

| elenapietraru a răspuns:

Intra in toate fata