| Paulina1 a întrebat:

Buna tuturor stie cineva cum pot face sa merge pe un Blackberry curve 8520 internatul daca sunt pe cartela? Eu de obicei cu alte telefoane faceam de aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/
dar aici nu apare si modelul acesta de telefon.

Răspuns Câştigător
| JustMe16 a răspuns:

La mine a mers cand mi-am activat o optiune care includea si internet. Cand am incercat si eu sa fac setarile nu a mers. Daca nu merge nici dupa ce cumperi MB, atunci ar fi bine sa te duci la un magazin Orange happy. Sper ca te-am ajutat. happy