| AIPS a întrebat:

Am o problema. Nu pot conecta la facebook pe telefon pe aplicatia facebook. In schimb merge daca caut pe chrome pe tel dar nu la aplicatie,. Merge si pe PC... De cce? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Pai daca are de facut un update, de obicei il face singur, dar daca exista un update la aplicatie, te duci in "magazin play" si daca apare acolo in locul la "instalati"," update", atunci dai pe update, daca apare doar ca "instalata sau deschideti" atunci aplicatia nu are un update si nu ai ce sa mai faci.
Dar ce problema cand te contectezi pe facebook de pe aplicatie iti scrie?

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
incerca sa dezistalezi si sa instalezi din nou aplicatiea, sau da un update la aplicatie.
Mai poti sa incerci si sa inchizi telefonul si apoi sa il deschizi.

| AIPS explică (pentru LaLaura):

Am incercat cu toate mai putin cu update. Cum fac asta?

| LaLaura a răspuns (pentru AIPS):

Sau ai mai putea sa dai restart la setarile din fabrica ( sterge tot ce este pe memoria telefonului, sa nu uiti sa scoti cardul de memorie din telefon pentru a nu sterge si din el).

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Pentru Uploade inra de pe telefon in Google play ( magazin) merigi in stanga la contul meu apoi vei gasi applicatiile mele si când gasesti Facebook va aparea Dezinstalare sau Actualizare si selectezi Actualizare.

| T0T a răspuns:

Probabil trebuie sa reinstalezi aplicatia, sau nu ai net. Alta explicatie nu am!