| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... sunt pe UPC si recent mi-am cumparat un telefon mobil Allview si nu inteleg de ce nu ma pot conecta la internet prin Wi-fi. Am intrat la >>setari--Wi-fi--la retele, am dat de a mea, mi-a cerut parola, am pus-o (parola o stiu, ca sa nu puneti comentarii de genul) si nu se conecteaza nicicum. La fel pateste si vara-mea, dar telefonul sora-mii se conecteaza...ce-as putea face?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Incearca sa te conectezi la un alt router. Daca nu merge, inseamna ca telefonul are probleme si trebuie dus la service. (Daca nu mai e in garantie, tot la service il duci).
Daca merge cu alt router, inseamna ca ai unghiile mari. happy