| dragos_5408 a întrebat:

Am cumparat recent de la Orange un Sony Ericsson Xperia X8 si am unele nedumeriri:
1)Setarile pentru internet nu sunt facute si telefonul se conecteaza la 3g doar cand vrea sa descarce aceste setari(nu reuseste)
2)Nu stiu cum stau lucrurile cu Gps.Are instalate mai multe aplicatii:Navigator, Wisepilot, dar nu stiu daca acestea folosesc si internet
Astept raspunsuri la aceste nedumeriri si orice alte informatii despre telefon.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deeagrecia15 a răspuns:

Buna nu trebuie sa activezi nici un internet la Orange tot c trebuie sa faci e sa cauti wi-fi in tel sal activezi te conectezi la internet si il poti folosii ca p un pc am si eu numai ca e mini x peria si cu 3g suni prietenii si te pot vedea daca au si ei 3g bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg setarile de la X10. Ti le descarci pe telefon de pe site-ul Orange si ti le instalezi. Asta am facut eu aseara si acum am net.