| chioscuta a întrebat:

Am o tableta Serioux S702TAB si la pornire imi arata logo-ul de la SERIOUX si atat, mai departe nu mai incarca Androidul ce pot face?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

I s-a stricat Soft-ul, du-te cu el de unde l-ai cumparat daca mai ai garantia, dar daca nu, incearca sa apesi pe butonul de pornire si pe butonul de volum, dar in partea de unde il dai mai incet ( adica in partea de jos ), chestia asta o faci cand este inchisa si apesi amandoua butoanele in acelasi timp. Daca nu merge cu partea de jos a butonului de volum apasa partea de sus si cu butonul Power ( pornire). Daca iti intra intr-un meniu cu mai multe optiuni, alegi optiunea Factory Reset si apesi butonul Power, si daca te intreaba " Reboot Now? ", apesi "Yes".

1 răspuns:
| chioscuta explică (pentru AlexElektro1987):

Am dus-o de unde am luat-o si mi-am primit banii inapoi, problema era ca nu-mi intra in bootloader, nu mi-a intrat niciodata in bootloader, de cand am cumparat-o si pana mi s-a stricat.