| Alexandru_Tudurache_1999 a întrebat:

Am pierdut sau mi s-a furat un telefeon Alcatel one touch 991 si sunt inaca conectat prin google la el (adica pot de pe pc sa instalez aplicati pe telefon ) dar cum il pot localiza?

Răspuns Câştigător
| AlinNxD a răspuns:

Exista o singura varianta dar sansele de recuperare sunt cam de 5% deoarece trebuie sa instalezi o aplicatie gen lockguard de pe google play fiind logat cu contul de gmail, de fapt la aplicatie trebuie sa-i dai install iar cand internetul pe telefon va fi activat, aplicatia se va instala automat si vei primi pe gmail pozitia telefonului actualizata undeva la 10 minute dar ca sa se intample asta telefonul trebuie sa ramana cu acelasi cu aceeasi versiune de android..nu prea sunt sanse, mi s-a intamplat si mie

1 răspuns:
| Kyuubii a răspuns:

Nu il poti localiza de pe google