| AlexandruInu a întrebat:

Am pierdut un telefon,furat nu este, dar nu il pot localiza, ma gandeam daca cei de la Orange pot localiza simul

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca telefonul este inchis sau i s-a scos imediat sim-ul din el, nu-l poate localiza nimeni.

| AlexandruInu explică (pentru Violleta2022):

Nu este inches, Inca suna

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexandruInu):

Daca ai asigurare la Orange si estia coperit si pentru furt, atunci cred ca poti sa-i contactezi si sa le ceri serviciul asta.
In orice caz, te sfatuiesc sa-ti aduci aminte unde ai avut telefonul ultima oara si sa cauti imprejur, poate pur si simplu a cazut undeva si de aceea nu-l gasesti.

| cfrtobias a răspuns:

Nu cred ca te ajuta sa recuperezi doar sa blocheze sim de e

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Eu zic sa incerci sad imi pare rau ca ti a fost fuirat telefonul